A Magyarországi Kárpátegylet Évkönyve.: VII. évfolyam 1880

A Magyarországi Kárpátegylet Évkönyve.: VII. évfolyam 1880 - Régikönyvek
A Magyarországi Kárpátegylet Évkönyve.: VII. évfolyam 1880 - Régikönyvek A Magyarországi Kárpátegylet Évkönyve.: VII. évfolyam 1880 - Régikönyvek A Magyarországi Kárpátegylet Évkönyve.: VII. évfolyam 1880 - Régikönyvek A Magyarországi Kárpátegylet Évkönyve.: VII. évfolyam 1880 - Régikönyvek

A Magyarországi Kárpátegylet Évkönyve.: VII. évfolyam 1880. (Magyar–német nyelvű kiadás.) Késmárk, 1880. Ny. Schmidt J., Igló. [8] 579 + [4] p. + 3 melléklet (1 kihajtható, 1 kétlapos). Korabeli, feliratos félvászon-kötésben.

A kötéstáblák szélein kopás.
Jó állapotú antikvár könyv
A Magyarországi Kárpátegylet
1880
Késmárk
félvászon
579
magyar, német
Szélesség: 15.00cm, Magasság: 22.50cm