A nő társadalmunkban és az örök Ember

A nő társadalmunkban és az örök Ember - Régikönyvek
A nő társadalmunkban és az örök Ember - Régikönyvek A nő társadalmunkban és az örök Ember - Régikönyvek A nő társadalmunkban és az örök Ember - Régikönyvek A nő társadalmunkban és az örök Ember - Régikönyvek A nő társadalmunkban és az örök Ember - Régikönyvek A nő társadalmunkban és az örök Ember - Régikönyvek A nő társadalmunkban és az örök Ember - Régikönyvek

Huttkay Lipót: A nő társadalmunkban és az örök ember. Eger, 1899. (Egri Lyceum). [8], 205, [3] p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, aranyozott lapszélekkel. Gottermayer-kötésben.

Az első kötéstábla alsó szélén kis kopás. Aranyozott lapszélekkel.
Jó állapotú antikvár könyv
1899
Eger
1. kiadás
Egri Érseki Liceumi Nyomda
egészvászon
205
Szélesség: 13.00cm, Magasság: 20.00cm