Erdély útikönyv (1942)

Erdély útikönyv (1942) - Régikönyvek
Erdély útikönyv (1942) - Régikönyvek Erdély útikönyv (1942) - Régikönyvek Erdély útikönyv (1942) - Régikönyvek Erdély útikönyv (1942) - Régikönyvek

Reich Milton Oszkár: Erdély útikönyv. Irta és összeállította Dr - - Második átdolgozott és bővített kiadás Térképmellékletekkel és a szerző fényképfelvételeivel Bp. 1942. Eggenberger. 232 l. 8 sztl. lev. (képek), 3 térk. mell. (1 nagyméretű, hajtogatott) Kiadói, feliratos, aranyozott egészvászon-kötésben.

A kötéstáblák sarkain kis kopás.
Jó állapotú antikvár könyv
Eggenberger-Féle Könyvk.
1942
Második átdolgozott és bővített kiadás
Stephaneum nyomda
egészvászon
232 oldal
Szélesség: 11.00cm, Magasság: 16.00cm
0.20kg