Magyar népoktatás

Magyar népoktatás - Régikönyvek
Magyar népoktatás - Régikönyvek Magyar népoktatás - Régikönyvek Magyar népoktatás - Régikönyvek Magyar népoktatás - Régikönyvek Magyar népoktatás - Régikönyvek Magyar népoktatás - Régikönyvek

Magyar népoktatás. Kiadja: A M. Kir. Vallás- És Közoktatásügyi Minisztérium. Dr. gróf Klebelsberg Kuno előszavával. Bp., 1928. M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium. (Kir. Magyar Egyetemi Nyomda). 371 p., 2 t. (képek), 27 t. (Statisztikai térképek) Korabeli, félvászon-kötésben.

A gerincen kis szakadás. A kötéstáblákon halvány foltok, kis kopás.
Jó állapotú antikvár könyv
Magyar Kirélyi Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium
1928
Királyi Magyar Egyetemi Nyomda
félvászon
371
Szélesség: 22.50cm, Magasság: 30.00cm