Százezer szív sikolt (dedikált) Hazatért és hazavágyó magyarok verőfényes golgotája

Százezer szív sikolt (dedikált) - Régikönyvek
Százezer szív sikolt (dedikált) - Régikönyvek Százezer szív sikolt (dedikált) - Régikönyvek Százezer szív sikolt (dedikált) - Régikönyvek Százezer szív sikolt (dedikált) - Régikönyvek Százezer szív sikolt (dedikált) - Régikönyvek Százezer szív sikolt (dedikált) - Régikönyvek

Németh Kálmán: Százezer szív sikolt. Hazatért és hazavágyó magyarok verőfényes Golgotája. Bácsjózseffalva, 1943. Zenélő Kút. 520 l. 2 t. Kiadói félvászon-kötésben. Dedikált példány.

Az első kötéstáblán apró sérülés. Az első előzéklapon szakadás. Néhány lap enyhén hullámos.
Jó állapotú antikvár könyv
Borító tervezők:
Márton Lajos
"Zenélő kút" Könyvműhely
1943
Globus
félvászon
520
Szélesség: 15.00cm, Magasság: 23.00cm