A föld körül I-VII. kötet (teljes) I. Dél-Amerika, II. Nyugat-India és Afrika, III. Kelet- és Hollandus India, IV. Vitorlával Ázsia körül, V. Ausztrália, VI. A tengerészet lovagkora, VII. A fehér ember útja I-II.

A föld körül I-VII. kötet (teljes) - Régikönyvek
A föld körül I-VII. kötet (teljes) - Régikönyvek A föld körül I-VII. kötet (teljes) - Régikönyvek A föld körül I-VII. kötet (teljes) - Régikönyvek A föld körül I-VII. kötet (teljes) - Régikönyvek A föld körül I-VII. kötet (teljes) - Régikönyvek A föld körül I-VII. kötet (teljes) - Régikönyvek

Útleírás 6 kötetben, körülbelül 1200 képpel, sok színes és színezetlen műmelléklettel. Vámbéry Ármin előszavával. Bp. 1906-1912. Singer és Wolfner. I. kötet. Délamerika. 2 sztl. lev. 520 l. II. kötet. Nyugot-India és Afrika. 2 sztl. lev. 544 l. III. kötet. Kelet- és Hollandus-India. 479 l. IV. kötet. Vitorlával Ázsia körül. 2 sztl. lev. 479 l. V. kötet. Ausztrália, Csendesoceáni szigetek, Japánok, Khina, Szibéria. 2 sztl. lev. 588 l. VI. kötet. A tengerészet lovagkora. 2 sztl. lev. 499 l. VII. kötet. A fehér ember útja. 1-2 köt. (egybekötve). 263 l. 313 l. Kiadói, festett, aranyozott, halványzöld egészvászon-kötésben.

Mindegyik kötet tiszta, szép állapotú, viszont mindegyikben találhatóak grafitceruzás jelölések, megjegyzések, a legtöbb azonban csak a szennylapokon található.
Singer és Wolfner
1906
Második kiadás
Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdája
egészvászon
520+544+480+480+ 588+500+263+313 oldalak
Szélesség: 20.00cm, Magasság: 27.00cm
15.20kg