Pekingtől – Párisig automobilon Borghese Herczeg útja

Pekingtől – Párisig automobilon - Régikönyvek
Pekingtől – Párisig automobilon - Régikönyvek Pekingtől – Párisig automobilon - Régikönyvek Pekingtől – Párisig automobilon - Régikönyvek

Barzini, Luigi: Pekingtől – Párisig automobilon. Borghese herczeg utja. Ford. Garády Viktor. 124 képpel és 1 térképpel. Budapest, 1908. Singer és Wolfner. XIX, 470, [5] p. 12 t. 1 kihajtható térkép. Kiadói, festett és aranyozott egészvászon kötésben.

Kiadói kötés, a felső táblája, gerince és a felső lapélei foltosak, a lapok többi része azonban makulátlan.
Fordítók:
Garády Viktor
Singer és Wolfner Kiadása
1908
Márkus Samu könyvnyomdája
egészvászon
470
Szélesség: 20.50cm, Magasság: 27.50cm