Útmutatás a szőlőmívelésre Különös tekintettel a fillokszera által elpusztított szőlők felujításának előmozdításáról szóló 1986: V. T.-CZ. végrehajtására

Útmutatás a szőlőmívelésre - Régikönyvek
Útmutatás a szőlőmívelésre - Régikönyvek Útmutatás a szőlőmívelésre - Régikönyvek Útmutatás a szőlőmívelésre - Régikönyvek Útmutatás a szőlőmívelésre - Régikönyvek Útmutatás a szőlőmívelésre - Régikönyvek Útmutatás a szőlőmívelésre - Régikönyvek Útmutatás a szőlőmívelésre - Régikönyvek

Budapest, 1898. Pallas. XII + 297 + [7] p., számos szövegközti illusztrációval. A földmívelésügyi m. kir. minister kiadványa 1898/21. szám. Kiadói félvászon-kötésben.

A táblák mindkét oldala és gerince, illetve a lapok alsó szélei és lapélei foltosak. A táblák szélei kopottak, sarkai sérültek. Volt könyvtári példány.
Nagyon kopott, viseltes
A földmívelésügyi m. kir. minister kiadványa
1898
Pallas Részvénytársaság Nyomdája
félvászon
297 oldal
Szélesség: 19.00cm, Magasság: 25.00cm
0.87kg