A tavasz ébredése

A tavasz ébredése - Régikönyvek
A tavasz ébredése - Régikönyvek A tavasz ébredése - Régikönyvek A tavasz ébredése - Régikönyvek A tavasz ébredése - Régikönyvek A tavasz ébredése - Régikönyvek

30,3x97,3 cm. Színezett rézkarc, papír. J.k.l.: A tavasz ébredése, J.j.l.: cs. Joachim F. Csejtei Joachim Ferenc (1882 - 1964): Festő. Budapesten, Münchenben Hollósy Simon festőiskolájában és Párizsban tanult. Több éven keresztül Szeged város ösztöndíjával tanult a francia fővárosban. Néhány évig Dél-Franciaországban dolgozott. Budapesten, majd Gyulán telepedett le. Megfordult a nagybányai művésztelepen. Egy festményét a Magyar Nemzeti Galéria őrzi.

CSEJTEI Joachim Ferenc (1882-1964)
Szélesség: 97.30cm, Magasság: 30.30cm