Egy öreg malom udvara, 1984

Egy öreg malom udvara, 1984 - Régikönyvek
Egy öreg malom udvara, 1984 - Régikönyvek Egy öreg malom udvara, 1984 - Régikönyvek Egy öreg malom udvara, 1984 - Régikönyvek Egy öreg malom udvara, 1984 - Régikönyvek

32x23,5 cm. Tus, lavírozott tus, akvarell, papír. J.j.l.: Somodi 1984, J.ho.:"Egy öreg malom udvara" Somodi László 1984.

SOMODI László (1919-1995)
Szélesség: 23.50cm, Magasság: 32.00cm