Link, 1989

Link, 1989 - Régikönyvek
Link, 1989 - Régikönyvek Link, 1989 - Régikönyvek Link, 1989 - Régikönyvek Link, 1989 - Régikönyvek

101,5x66,1 cm. Toll, tus, papír. J.b.l.: Link (Eve), J.k.l.:( no3), J.j.l.: Csorba Simon 05.06.10.1989. Festő, grafikus, művészeti író. Autodidakta. Mesterei: Martyn Ferenc, Swierkiewicz Róbert. 1994-ben elnyerte a Római Magyar Akadémia ösztöndíját. Többször megkapta 1985- 88 között a Váci Művészeti Fesztivál díját. Díjazott lett 1990- ben Kanadában, 1997-ben pedig a Műcsarnokban. 1991-től "futóművészként" szupermaratoni művészeti expedíciókat tett Párizstól a Bajkál-tóig távoli tájakra. 1966-tól kiállító művész. Egyéni kiállítása volt 1975-ben, 1982-ben és 1991-ben Szentendrén, 1993-ban az Orosz Kulturális Központban. Csoportos tárlaton szerepelt 1970-ben az Ernst Múzeumban, 1971-ben, 1984-ben, 1988-ban és 1990-ben a Műcsarnokban, 1976-ban a Magyar Nemzeti Galériában. Könyve jelent meg Firemime art, Művészetterápia címmel 1991-ben. Művei megtalálhatók a Magyar Nemzeti Galéria, a pécsi, a szentendrei és a kaposvári Múzeum gyűjteményében.

CSORBA Simon (1943 – )
Szélesség: 66.10cm, Magasság: 101.50cm