MAGICFORM, 1995

MAGICFORM, 1995 - Régikönyvek
MAGICFORM, 1995 - Régikönyvek MAGICFORM, 1995 - Régikönyvek MAGICFORM, 1995 - Régikönyvek MAGICFORM, 1995 - Régikönyvek

30x24,5 cm. Vegyestechnika, papír. J.b.l.: MAGICFORM. 1995, J.j.l.: Tamás F. Farkas. Farkas F. Tamás (1951 - ): Festő, grafikus, textilművész. A budapesti Iparművészeti Főiskolán végzett 1980-ban. Mestere: Szilvitzky Margit. 1984-ben Szöulban, 1987-ben budapesti komputergrafikai pályázaton nyert díjat. 1980-1990 között az Iparművészeti Főiskolán tanított. Működési területe az úgynevezett lehetetlen geometriai alakzatok. Részt vesz a Nemzetközi Szimmetria Társaság munkájában, tanulmányokat publikál nemzetközi folyóiratokban. 1973-tól kiállító művész. Csoportos tárlaton szerepelt a többi közt 1982-ben Bilbaóban, 1988-ban és 1997-ben a Műcsarnokban, 1998-ban Rómában, 1999-ben az Ernst Múzeumban. Egyéni kiállítása volt 1985-ben Rómában, 1986-ban Párizsban, több hazai kiállítóhelyen és térábrázolással foglalkozó tudományos konferencián.

FARKAS F. Tamás (1951-)
Szélesség: 24.50cm, Magasság: 30.00cm