Munkácsy Mihály - "Krisztus Pilátus előtt"

Munkácsy Mihály - "Krisztus Pilátus előtt" - Régikönyvek
Munkácsy Mihály - "Krisztus Pilátus előtt" - Régikönyvek Munkácsy Mihály - "Krisztus Pilátus előtt" - Régikönyvek Munkácsy Mihály - "Krisztus Pilátus előtt" - Régikönyvek

Ismeretlen festő. 49,5x77,5 cm. Rézkarc, papír. J.j.l.: (?) Munkácsy 1881.

Szélesség: 77.50cm, Magasság: 49.50cm