A gyógynövények hatása és használata

A gyógynövények hatása és használata - Régikönyvek
A gyógynövények hatása és használata - Régikönyvek A gyógynövények hatása és használata - Régikönyvek A gyógynövények hatása és használata - Régikönyvek

Dr. Zelenyák János. A gyógynövények hatása és használata. Budapest, 1908. (Stephaneum Nyomda R. T.) LII + 256 p. Egészvászon kötésben.

Az előzék kissé felszakadt. Borítója enyhén kopottas. A címlap verzóján ajándékozási bejegyzés. A kihajtható chromolitográfiák nélkül!!!
A szerző kiadása
1908
Stephaneum nyomda
egészvászon
256
Szélesség: 14.00cm, Magasság: 21.00cm