A jövendőmondás lélektana és e „világ vége” az okkultizmus megvilágításában. (Dedikált.)

A jövendőmondás lélektana és e „világ vége” az okkultizmus megvilágításában. (Dedikált.) - Régikönyvek
A jövendőmondás lélektana és e „világ vége” az okkultizmus megvilágításában. (Dedikált.) - Régikönyvek A jövendőmondás lélektana és e „világ vége” az okkultizmus megvilágításában. (Dedikált.) - Régikönyvek

Bodnár László A jövendőmondás lélektana és e „világ vége” az okkultizmus megvilágításában. (Dedikált.) Budapest, 1935. (Szerző – Neuwald Illés Utódai ny.) 148 p. Egyetlen kiadás. Dedikált: „Barátom: fogjuk meg mi néhány egymás kezét, mert sokan vannak ránk utalva – a jó Isten kegyéből. B László 1936. IV. 2.” Néhány oldalon széljegyzet, a címlapon tulajdonosi bejegyzések. Poss.: Oprán György kelmefestő és vegytisztító. XX. század második feléből származó egészvászon kötésben, az eredeti fedőborító az első kötéstáblára kasírozva.

A szerző kiadása
1935
1.
Neuwald Illés utódai könyvnyomda
karton
148
Szélesség: 14.50cm, Magasság: 20.50cm