A törökverő / Harangos kút (aláírt)

A törökverő / Harangos kút (aláírt) - Régikönyvek
A törökverő / Harangos kút (aláírt) - Régikönyvek A törökverő / Harangos kút (aláírt) - Régikönyvek A törökverő / Harangos kút (aláírt) - Régikönyvek A törökverő / Harangos kút (aláírt) - Régikönyvek

Darvas József. A törökverő. Harangos kút. Budapest, 1967. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 763 + [5] p. Aláírt. Egészvászon kötés kiadói papírborítóban.

Kissé kopottas védőborítóban. Címlapja kiszakadt! Aláírt.
Szépirodalmi Könyvkiadó
1967
Kossuth Nyomda
egészvászon kiadói borítóban
763
Szélesség: 12.50cm, Magasság: 18.50cm