Fekete bojtár vallomásai. (Dedikált.) (Önéletírás.)

Fekete bojtár vallomásai. (Dedikált.) - Régikönyvek
Fekete bojtár vallomásai. (Dedikált.) - Régikönyvek Fekete bojtár vallomásai. (Dedikált.) - Régikönyvek Fekete bojtár vallomásai. (Dedikált.) - Régikönyvek Fekete bojtár vallomásai. (Dedikált.) - Régikönyvek

Sinka István Fekete bojtár vallomásai. [Önéletírás.] Budapest, (1942). Magyar Élet Irodalmi Kiadóvállalat (Pesti Lloyd ny.) 251 + [1] p. Első kiadás. Dedikált: „Klausz Gyulának sok szeretettel ajánlom e vallomásokat… Budapest, 1942. Juni. 1. Sinka István.” Az első előzéken Drahos Imre által rajzolt Ex libris. Tezla 3270. Poss.: Klausz Gyula, ilonafai (Ex libris). [Klausz Gyula, iparművész, ipariskolai tanár.] Aranyozott, enyhén sérült gerincű félvászon kiadói kötésben, az első kötéstáblán aranyozott kiadói emblémával. Az eredeti első, Fáy Dezső rajzával illusztrált kiadói borító bekötve.

Jó állapotú antikvár könyv
Illusztrátorok:
Fáy Dezső
Magyar Élet Irodalmi Kiadóvállalat
1942
1.
Pesti Lloyd-Nyomda
félvászon kiadói borítóban
251
Szélesség: 15.00cm, Magasság: 20.50cm