Természettan I-II. (egy kötetben)

Természettan I-II. (egy kötetben) - Régikönyvek
Természettan I-II. (egy kötetben) - Régikönyvek Természettan I-II. (egy kötetben) - Régikönyvek

Pápa, 1843-1844. A Reformált Főiskola bet. 2 lev.+215 l.+2 lev.;267 l.+2 lev.+IV t. (kihajtható) A kihajtható táblákat Szép és Perlaszka készítette. Második teljesen átdolgozott s javított kiadás.

Könyvkötővel újrakötött, későbbi aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel. Címlapja foltos és tulajdonosi bélyegzővel ellátott. A könyv több lapja is kissé foltos, lapjai enyhén hullámosak.
1843
Pápa
Második, teljesen átdolgozott és javított kiadás
Reformált Főiskola betűivel
félvászon
215+267
Szélesség: 14.00cm, Magasság: 20.50cm