A hadügy fejlődése I-II. kötet

A hadügy fejlődése I-II. kötet - Régikönyvek
A hadügy fejlődése I-II. kötet - Régikönyvek A hadügy fejlődése I-II. kötet - Régikönyvek A hadügy fejlődése I-II. kötet - Régikönyvek A hadügy fejlődése I-II. kötet - Régikönyvek

Bp. 1895. MTA Könyvkiadó-Vállalata 350 l. 1 lev.; 678 l. 3 kih. mell. 1 lev. Egész oldalas és szövegközti képekkel, gazdagon illusztrálva.

Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott gerincekkel és márványozott lapélekkel. A táblák és a lapjai is tiszták és épek.
Sorozatcím:
A Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó-Vállalata új évfolyam. XXI-XXII. kötet
Magyar Tudományos Akadémia
1895
Hornyánszky V.
fűzött egészvászon
350+678
Szélesség: 13.50cm, Magasság: 19.00cm