Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) A legrégibb időktől egész Dimitrij Konstantinovits nagyfejedelem haláláig 1362. / Dmitrij (Ivánovics) Donszkij-tól egész I. Feodor (Ivánovics) czárig 1363-tól egész 1598-ig. / Boris Godunow-tól egész Nagy Péter czárig 1598-tól 1725-ig. / I. Katalin czárnőtől 1725-től egész a jelenkorig.

Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek
Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek Az Orosz birodalom történelme I-IV. (egybekötve) - Régikönyvek

Lázár Gyula, Dr. Az Orosz Birodalom történelme. I.-II.-III.-IV. kötet. Egybekötve. Temesvár, 1890-1891. Szabó Ferencz (Csanád-Egyhámegyei Könyvsajtó). [4] + VIII + 427 + [1] p.; [2] + 435 + [1] p.; 478 p.; 606 + [2] p. (Történeti, nép- és földrajzi könyvtár XXIX.-XXX.-XXXI.-XXXII. kötetek.) I kötet: A legrégibb időktől egész Dimitrij Konstantinovits nagyfejedelem haláláig 1362. / II. kötet: Dmitrij (Ivánovics) Donszkij-tól egész I. Feodor (Ivánovics) czárig 1363-tól egész 1598-ig. / III. kötet: Boris Godunow-tól egész Nagy Péter czárig 1598-tól 1725-ig. / IV. kötet: I. Katalin czárnőtől 1725-től egész a jelenkorig. Félvászon kötésben, márványmintás festésű lapélekkel.

A borító kissé kopottas. Előzék- és címlapjain (valamint verzón) állományi bélyegzések és tulajdonosi bejegyzés.
Sorozatcím:
Történeti, nép- és földrajzi könyvtár
Szabó Ferencz
1890
Temesvár
Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó
félvászon
427 + 435 + 478 + 606
Szélesség: 16.00cm, Magasság: 23.00cm