Így lettem olimpiai bajnok

Így lettem olimpiai bajnok - Régikönyvek
Így lettem olimpiai bajnok - Régikönyvek Így lettem olimpiai bajnok - Régikönyvek

Gazdagon illusztrált fotómellékletekkel.

Kiadói félvászon borítóban. A táblák szélei és sarkai kopottasak, előzéklapon tulajdonosi bejegyzés. Lapjai tiszták és épek.
Sport Lap- és Könyvkiadó Vállalat
1956
Egyetemi Nyomda
félvászon
95 oldal
Szélesség: 14.00cm, Magasság: 20.00cm
0.22kg