Magyar mythologia I-II.

Magyar mythologia I-II. - Régikönyvek
Magyar mythologia I-II. - Régikönyvek Magyar mythologia I-II. - Régikönyvek Magyar mythologia I-II. - Régikönyvek Magyar mythologia I-II. - Régikönyvek Magyar mythologia I-II. - Régikönyvek

Kiadta és az előszót írta Zajti Ferenc [Budapesti Hirlap]. Budapest, 1929. Zajti Ferenc . IV + 335 + [2] p.; 368 p.

Könyvkötővel újrakötött egészvászon kötésben, aranyozott gerinccel. Az első kötetben megtalálható a kiadói papírkötés borítója is. Az első kötet kötése enyhén sérült, de a könyvtest egyben van. A második kötet gerince kopottas, hátsó táblája kissé foltos.
Zajti Ferencz
1929
Második kiadás
Budapesti Hirlap nyomdája
fűzött egészvászon
335+368
Szélesség: 18.00cm, Magasság: 24.50cm