The Naturalist's Library. Mammalia. Vol. III. Ruminantia. Part I. The Natural History of The Ruminating Animals, Containing Deer,Antelopes, Camels, &c.

The Naturalist's Library. Mammalia. Vol. III. Ruminantia. Part I. - Régikönyvek
The Naturalist's Library. Mammalia. Vol. III. Ruminantia. Part I. - Régikönyvek The Naturalist's Library. Mammalia. Vol. III. Ruminantia. Part I. - Régikönyvek The Naturalist's Library. Mammalia. Vol. III. Ruminantia. Part I. - Régikönyvek The Naturalist's Library. Mammalia. Vol. III. Ruminantia. Part I. - Régikönyvek The Naturalist's Library. Mammalia. Vol. III. Ruminantia. Part I. - Régikönyvek

33, kézzel festett, színes rézkarc melléklettel, melyek mindegyike külön védőpapírral rendelkezik.

Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott gerinccel. Gerince és a táblák szélei elszíneződtek, lapjai néhol kissé foltosak és enyhén hullámosak. Oldalsó lapélei foltosak.
1835
Edinburgh
Stevenson & Co. Printers
fűzött egészvászon
230+képek
angol
Szélesség: 11.50cm, Magasság: 18.00cm