Várakozás (dedikált) Petur László versei

Várakozás (dedikált) - Régikönyvek
Várakozás (dedikált) - Régikönyvek Várakozás (dedikált) - Régikönyvek Várakozás (dedikált) - Régikönyvek
Restaurált, fűzött, modern félvászon példány, aranyozott gerinccel, az eredeti borító fénymásolatával pótolt. Dedikálás a belső címlapon: "Radványi Bucinak sok-sok szeretettel árva fuvolása Mackó alias Petúr László." A tétel érdekessége a szennylapokon található további, két oldalas, meglehetősen személyes hangvételű beírás: „Várakozás!... napok és évek múlnak el így…” Petúr, eredetileg Medzihradszky László, az ajánlás és beírás a menyasszonyának, Radványi Margitnak szólt.
Bartha Miklós Társaság
1929
fűzött félvászon
68
Szélesség: 16.00cm, Magasság: 23.00cm