Zalavármegye ismertetője. 1935

Zalavármegye ismertetője. - Régikönyvek
Zalavármegye ismertetője. - Régikönyvek Zalavármegye ismertetője. - Régikönyvek Zalavármegye ismertetője. - Régikönyvek

Bodry László - Madarász Gyula - Zsadányi Oszkár. Zalavármegye ismertetője. 1935. Sopron, 1935. Magánkiadás (Székely és Társa Könyvnyomdája). A történeti rész írói: Dr. Sziklay János - Kozma Béla. 271 + [1] + 174 + [2] p. A tartalomból: Első rész. Kozma Béla: Zalavármegye története. – Második rész. Zalaegerszeg története. – Sziklay János: A Balaton zalai partvidékének jelentősége. – Nagykanizsa története. – Zala vármegye községeinek történeti ismertetése. – Harmadik rész. Vármegyei ismertető. Személyi adattár. A gerincen: "Zalamegye 1935". A kötéstáblán: "1935. Zalamegyei ismertető". Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.

Borítója kissé kopottas, foltos.
Szerzők kiadása
1935
Sopron
Székely és Társa Nyomdája
egészvászon
271 + 174
Szélesség: 17.00cm, Magasság: 24.00cm