Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV.

Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek
Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek Arany János összes munkái I-VIII. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése I-IV. - Régikönyvek

Arany János összes munkái. I.-VIII. Kötet. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése. I.-IV. kötet. [12 kötet] Budapest, 1883-1889. Ráth Mór (Prochaska Károly). Arany János összes munkái: I. kötet: Arany János kisebb költeményei. [6] + 448 + XV + [1] p. II. kötet: Arany János elbeszélő költeményei. Első kötet. (Toldi.) [6] + 654 + [4] p. III. kötet: Arany János elbeszélő költeményei. Második kötet. [6] + 464 + [2] p. IV. kötet: Arany János elbeszélő és elegyes költeményei. Harmadik kötet. [6] + 453 + [1] + VI p. V. kötet: Arany János prózai dolgozatai. [6] + 543 + XXXII p. VI. kötet: Drámai fordítások. Shakespeare színműveiből. Fordította Arany János. [6] + 475 + [3] p. VII. kötet: Drámai fordítások. Aristophanes vigjátékai. Fordította Arany János. Első kötet. XXIX + [1] + 591 + [3] p. VIII. kötet: Drámai fordítások. Aristophanes vígjátékai. Második kötet. [8] + XLVII + [1] + 520 + XVIII + [2] p. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése: I. kötet: Arany János hátrahagyott versei. [6] + LI + [1] + 556 p. II. kötet: Arany János prózai dolgozatai. [6] + 575 + [1] + XLIII + [3] p. III. kötet: Arany János levelezése Író-barátaival. Első kötet. [6] + XIX + [1] + 494 + [2] p. IV. kötet: Arany János levelezése Író-barátaival. Második kötet. [6] + 475 + [1] p. + 4 t. Arany János hátrahagyott prózai dolgozatai kötetben arcképpel, az Arany-család címerével és a Geszti remete-lak rajzával illusztrálva. Arany János levelezése író-barátaival I. kötet Nagy-Szalonta és a szülőház látképével illusztrálva, Petőfi Sándor és Arany János leveleinek hasonmása mellékletével. Arany János levelezése író-barátaival II. kötet illusztrálva Arany Jánosné, leánya és unokája arcképeivel, a Nagy-Kőrösi lakóház és Arany síremlékének rajzaival, Petőfi Sándor két rajzának és Arany János és Tompa Mihály több levelének hasonmásaival. A tizenkét kötet egységes, festett-aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel.

Megkímélt, dekoratív példányok.
Ráth Mór
1883
Prochaska Károly udvari könyvnyomdája
aranyozott egészvászon kötés
Szélesség: 13.50cm, Magasság: 21.00cm