Hitler művészei.

Hitler művészei. - Régikönyvek
Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek Hitler művészei. - Régikönyvek

Dr. Balás-Piry László. Hitler művészei. Budapest, [1943]. Stádium Sajtóvállalat Részvénytársaság (ny.) 141 + [3] p. + 56 t. (kétoldalas, 142 számozott képmelléklet) Az album a nemzetiszocialista szellemiségű építészet, képző- és iparművészet anyagát dolgozza fel. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott Tiltott Könyvek Listáján! Kiadói illusztrált félvászon kötésben.

Gerince kissé kopottas.
Stádium
Stádium Nyomda
félvászon
141
Szélesség: 25.00cm, Magasság: 34.00cm