Zichy: Liebe

Zichy: Liebe - Régikönyvek
Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek Zichy: Liebe - Régikönyvek

Zichy Mihály. Liebe. Leipzig, 1911. 40 t. (litográfia) Számozott: 128. "Zichy - Liebe bestehend aus 40 Blätter. Wurde in einer einmaligen Auflage von 300 Exemplaren nur für Gelehrte, Kunstsammler und Subskribenten im Jahre 1911 in Leipzig verfertigt. - Die Steine wurden nach Abzug vernichtet. Dieses Exemplar trägt die Nummer 128." A könyv első sorban az orosz cári udvarban készült erotikus képeket tartalmazza. Hiányos!!! Három kép hiányzik! Harántfolio. Aranyozott feliratú, keretmintás egészbőr kötésben. A gerinc restaurálásra szorul.

Gerince sérült. Három litográfia hiányzik! A védő hártyapapírok gyűröttek, némelyik szakadt.
ZICHY Mihály (1827–1906)
1911
Leipzig
egészbőr
német
Szélesség: 40.00cm, Magasság: 30.00cm