A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve)

A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek
A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek A' gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I-III. (egybekötve) - Régikönyvek

Struve Kerestely Ágoston. [Christian August] A' gyenge élet' meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatalan nyavalyák' húzásának a' mestersége. I.-III. rész [Egybekötve]. Pest, 1802. (Trattner Mátyás). XXXII + 372 p. [valójában 376]; XII + 288 p.; XVI + 400 p. Fordította, a' tehén-kilisekről való tanítással, 's sok tudósok' értelmeivel meg-bővítette Kováts Mihály orvos doktor. 1-3. rész. 1.: Asthenogenia, vagy a' gyengeség tudománya. 2.: Asthenokómika, vagy a' gyengék' meg-tartásának a' tudománya. 3.: A gyógyíthatatlan nyavalyák' tudománya. August Christian Struve (1767-1807) orvos munkájának fordítása, amelynek a kortárs skót orvos, John Brown (1736-1788) munkája képezi a gerincét és a gyorsan népszerűvé vált brownizmust mutatja be. A harmadik kötet címlapja után egy eltérő szedésű másik címlap következik. Az első részben téves lapszámozás (289=285). Győry 155. old. Borda 6104. Félbőr kötés. A három kötet együtt nagyon ritka.

A hátsó táblán kisebb kopások. Tulajdonosi bejegyzéssel és állományi bélyegzéssel. Az első 35 levél szélén kisebb, halvány folt.
1802
Pest
Trattner Mátyás
korabeli félbőr kötésben
372+288+400
Szélesség: 11.50cm, Magasság: 19.00cm