Visszatérők (aláírt)

Visszatérők (aláírt) - Régikönyvek
Visszatérők (aláírt) - Régikönyvek Visszatérők (aláírt) - Régikönyvek Visszatérők (aláírt) - Régikönyvek Visszatérők (aláírt) - Régikönyvek Visszatérők (aláírt) - Régikönyvek

Botos János. Visszatérők. Riportregény. Kolozsvár, 1930. (Concordia-Nyomda.) 195 + [1] p. Aláírt példány! "Botos több erdélyi lap munkatársa volt. Publicisztikája a 30-as évek haladó szellemű hangvételétől a nacionalizmusig, antiszemitizmusig változott a 40-es években. Mint háborús bűnöst, elítélték." (Nyugat Ant.:22./375.) Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben.

Gerince kissé kopottas.
1930
Kolozsvár
Concordia
aranyozott gerincű, álbordás kiadói félbőr kötés
195
Szélesség: 12.00cm, Magasság: 17.00cm