
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 17 100 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Erdély, havasok alja, vadászatok, pásztorok és prepegyitok világa bontakozik ki Wass Albert leghíresebb regénytrilógiájában. Főhőse, Nuca a zord világ ellentéteként maga a lelki szépség: a természet hűséges leánya. Látóasszonyi képessége személyes akaratán túli végzetszerűsége mintegy isteni törvény...
Mutass többet
| ISBN: | 9786155710179 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Nemzeti Könyvtár |
| Kiadó: | Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. |
| Kiadás éve: | 2017 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. |
| Kötés típusa: | kemény papír |
| Terjedelem: | 256+367+231 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 18.00 cm, Magasság: 27.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
A sorsot nem lehet elrendezni.A sors rendezi el az embert! Nuca különös képességgel rendelkezik.Egyszerre képes látni a jelent,a jövőt és a múltat.Az áldás mellett azonban átok is kíséri,akit megszeret és az ágyába fogad,azt hamarosan még az éj leple alatt utoléri a halál.Telnek az évek a gyereklányból gyönyörű nő lesz,kegyetlen nehéz élete lesz és hosszú utat kell bejárnia míg elfogadja a végzetét.A környezetében emelkedik a megmagyarázhatatlan halálesetek száma.Az emberek változó természetűek,hol segítik,hol megakadályozzák Nucát a fejlődésben...Nagyon érdekes,borzongáskeltő olvasmány!Mindenkinek ajánlom!
Eszméletlen! A kötet utolsó oldaláig izgultam, vártam. (Vártam, ahogy mindenki vár valamire.) Rengeteg érzelem és tanítás van benne! Nagyon szép! Wass Alberttől ez tetszett a legjobban.
Wass Alberttől ezt olvastam először.. Azóta megfertőződtem vele :) De messze ez a legjobb regénye.. Letehetetlen könyv. A cselekmény magával ragad, benne élsz a történetben, a szereplőkkel.Ezentúl pedig egy tanulságos könyv! Sokat lehet tanulni abból is, ahogyan a főszereplő, Nuca tovább tudott lépni azokon a dolgokon, amelyek már nem kötődtek többé az életéhez, és ahogy kezelni tudta az őt ért csapásokat. Ez az a könyv, amit az ember élete során újra és újra szívesen elolvas. Nálam az első helyen van , az biztos :) Csak ajánlani tudom mindenkinek