
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Közepes
Központi raktár
Borítói elszíneződtek, repedezettek. Pár oldala nedvességtől hullámos lett. Felső lapélén halvány folttal.
165
hűségpont
Hogy működik az alku?
E kötet olyan tisztán és érzékenyen szól a jógáról, hogy azok, akik eddig nem gyakorolták, sajnálkozni fognak mulasztásuk miatt. A gyakorlatokat üdítőnek találják majd, s talán még a légzéstechnikákat és a meditálást is el szeretnék sajátítani. A szerzők a hét szellemi törvényt elosztották a hét egyes napjaira. Mindegyik törvényhez három feladat tartozik, amelyek megkönnyítik az elmélet átültetését a gyakorlatba. Meditációk, relaxáló, tisztító és energetizáló légzéstechnikák, mantrák, valamint jógatesthelyzetek teszik teljessé a könyvet, s ezek egymást erősítve, jól követhető rendszerbe szervezve segítik a fizikai életerő megnövelését. Megtisztítják szívünket az érzelmileg gátló tényezőktől, és újra felélesztik bennünk az életörömöt. Az instrukciókat fényképek egészítik ki, így a kezdők is bátran forgathatják a praktikus kötetet. a javasolt program stresszcsökkentő hatása már rövidtávon érvényesül, ami a hétköznapi életben azt jelenti, hogy önmagunkra találunk, kreativitásunk és intuíciónk kibontakozik, ezáltal könnyebben meg tudunk felelni a mindennapi kihívásoknak. A jóga hét törvénye nem csupán lenyűgöző filozófiai és gyakorlati magyarázatai miatt építő olvasmány, hanem a valósághoz való hozzáállása miatt is, amely az egész embert és a bolygót is gyógyítani képes.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9635288417 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Jóga, meditáció |
| Kiadó: | Édesvíz Kiadó |
| Kiadás éve: | 2005 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Alföldi Nyomda Rt. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 191 oldal |
| Fordítók: | Kovács Ivett |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.50 cm, Magasság: 20.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Paratudományok / Sport / Jóga / Hobbi / Egészség, Életmód |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.