
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Partner
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
99
hűségpont
Hogy működik az alku?
2 340 Ft
Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 5nap
117
hűségpont
A kereszténység kétezer év alatt megváltoztatta a világot. Története az emberi nagyság és hősiesség, a szolgáló szeretet, az áldozatos irgalmasság és az életszentség legszebb példáit mutatja fel a világnak, de nem mentes a botlásoktól és a gyöngeségektől, sőt a visszaélésektől és a bűnöktől sem. A szerző látásmódja ökumenikusan nyitott és tágas, végigkalauzolja az olvasót ennek az élő hitnek a tágas világán, megmutatva azt, hogy benne nyílik meg a boldogulás egyetlen biztos reménye az emberiség számára.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789637964749 |
|---|---|
| Kiadó: | Vigilia Kiadó |
| Kiadás éve: | 2005 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Eto-Print Kft. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 352 oldal |
| Fordítók: | Szabó Zsuzsanna |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Vallás / Vallási Irodalom / Keresztény / Vallás / Vallástudomány |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről