
(1 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 810 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
| Kiadó: | Dacia Könyvkiadó |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1976 |
| Kiadás helye: | Kolozsvár- Napoca |
| Nyomda: | Republica Socialista |
| Borítótervezők: | Bardoc Lajos |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 372+395 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 17.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Regények / Irodalom / Kötelező Olvasmányok / Felső Tagozat |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Kötelező olvasmányként ismerkedtem meg a művel, amit akkor végigszenvedtem. Ez nem elsősorban a könyv vagy Jókai hibája, hanem a rendszeré, amely 14 éves gyerekeknek tesz kötelezővé egy olyan művet amelynek mind nyelvezete mind mondanivalója túlmutat a korukon és élvezhetetlen, sőt kifejezetten szenvedés az olvasása, jó eséllyel pedig sajnos negatív tapasztalatot hagyva elveszi a gyerekek kedvét az olvasástól. A könyv értéke ettől még vitathatatlan és a történet drámai, hősies önfeláldozó befejezéssel a szeretet és a haza oltárán.