
(1 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
53
hűségpont
Hogy működik az alku?
Melyik gyerek nem vágyik kiskutyára? Bizonyára nincs is ilyen... Ám a lakótelepi lakásban az ilyen álmok megvalósítása többnyire nehézségekbe ütközik. Köves József nagysikerű regényének hősei közösen vállalják egy talált kutya gondozását. A megható, s ugyanakkor sok vidámsággal is fűszerezett történet filmváltozatát ugyan sokan ismerik a televízióból - ez is indokolja a regény új kiadását. A kedves, humoros rajzokat Sajdik Ferenc készítette.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9634227910 |
|---|---|
| Kiadó: | Ifjúsági Lap-és Könyvkiadó Vállalat |
| Kiadás éve: | 1987 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Borsodi Nyomda |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 133 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 22.00 cm |
| Súly: | 0.10 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Regények |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről