
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 13 410 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Dr. Szalay József, Dr. Baróti Lajos. A magyar nemzet története II. kötet. Magyarország a vegyes házakból származott királyok korában / I. Magyarország Nagy Lajos haláláig / II. Magyarország Nagy Lajos halálától a Mohácsi vészig. [250 szövegképpel és 19 műmelléklettel] Budapest, (é.n.) Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai) Cs. és Kir. Udvari Könyvkereskedés. Wodianer F. és Fiai (Ny.) 509 p. Dúsan aranyozott, festett egészvászon kötés.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai) Cs. és Kir. Udvari Könyvkereskedés |
|---|---|
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Wodianer F. és Fiai |
| Kötés típusa: | fűzött, aranyozott egészvászon |
| Terjedelem: | 509 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 21.00 cm, Magasság: 27.00 cm |
| Kategória: | Történelem / Magyar Történelem / Történelem / Középkor / Antik Könyvek / Töredékkötetek, Félkötetek |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről