
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
Csapláros István. A múlt század lengyel irodalma Magyarországon. Budapest, 1941. (Szerző [Királyi Magyar Egyetemi Nyomda]). 20 p. Dedikált. Az első borítón Zdzislaw Antoniewicz tulajdonosi bélyegzése. (Különlenyomat az „Archivum Philologicum (Egyetemes Pgilologiai Közlöny) 1941. évi I. füzetéből.) Fűzve.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | A szerző kiadása |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1941 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Királyi Magyar Egyetemi Nyomda |
| Kötés típusa: | fűzött |
| Terjedelem: | 20 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 15.50 cm, Magasság: 23.00 cm |
| Kategória: | Irodalom / Irodalomtörténet / Dedikált, Aláírt Könyvek / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről