
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
Lázár Béla A Munkácsy-kérdés. (Dedikált.) Budapest, 1936. (Királyi Magyar Egyetemi Nyomda). 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: „Fürth bácsinak igaz szeretettel: Lázár B. 1936/XI/2”. Prov.: Fürth Mór. [Fürth Mór, a Légrády Nyomda művezetője, az Újpest–Rákospalotai Nyomdász Társaskör elnöke.] Fűzve, a szerző portréjával illusztrált kiadói borítóban. Részben felvágatlan, jó példány.
Mutass kevesebbet
| Kiadó: | Királyi Magyar Egyetemi Nyomda |
|---|---|
| Kiadás éve: | 1936 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | 1. |
| Nyomda: | Királyi Magyar Egyetemi Nyomda |
| Kötés típusa: | fűzve, illusztrált kiadói borítóban |
| Terjedelem: | 167 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.50 cm |
| Kategória: | Dedikált, Aláírt Könyvek / Művészetek / Általános Művészettörténet / Antik Könyvek / Xx. Század |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.