
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
Lapjai / lapélei foltosak, könyvtest deformált
44
hűségpont
Hogy működik az alku?
Bizonyára emlékszik még az olvasó A Medveölő fiára. Néhány onnan ismerős szereplő története folytatódik ebben a regényben is. Gyanútlan utazók a sivatagi banditák kezébe kerülnek, ami ezen a vidéken egyenlő a biztos halállal. Derék fehérek és indiánok fognak össze az utazók megmentésére, sőt megjelenik a színen maga Old Shatterhand is. Mennyi mindennek kell történnie, míg hőseink - az életükért küzdő áldozatokkal együtt - végére jutnak a történetnek! A részleteket azonban hagyjuk meg az olvasónak, aki - akár olvasta A Medveölő fiát, akár nem - izgalommal kíséri végig a regényt.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 963835402X |
|---|---|
| Kiadó: | SubRosa Kiadó |
| Kiadás éve: | 1993 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | Harmadik kiadás |
| Nyomda: | Dabasi Nyomda RT |
| Illusztrátorok: | Kondor Lajos |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 278 oldal |
| Fordítók: | Szinnai Tivadar |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 22.00 cm |
| Súly: | 0.30 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Regények |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről