
(3 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 7 040 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Mióta csak élsz, azt hallod, hogy ez a vidék undorító élőlényekkel benépesített, szörnyű hely. De az a hír járja, hogy a mocsár igazi veszélye nem az itt élő teremtményekben rejlik, s nem is a varázslókban vagy az ösvényeken kísértő gonosz szellemekben keresendő. Nem, az ok, amiért a Skorpiók Mocsarából csak oly kevesen tértek vissza, egészen más. A mocsarat számtalan kanyargós ösvény szeli át. Eddig még senkinek sem sikerült megrajzolnia az utak térképét, vagy elmsélnie a mocsárvilág életét. Talán Te leszel az... Te döntöd el, mikor, melyik utat választod, milyen csellel kerülsz ki a csapdából, melyik teremtménnyel csapsz össze.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9630274639 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Kaland - Játék - Kockázat / Rakéta könyvek |
| Kiadó: | Rakéta Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 1989 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Alföldi Nyomda |
| Illusztrátorok: | Smith, Duncan |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 25 oldal + 400 kisfejezet |
| Fordítók: | Varsányi Mária |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 11.00 cm, Magasság: 18.00 cm |
| Súly: | 0.20 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Fantasy, Sci-fi / Hobbi / Játék |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Viszonylag gyorsan jelent meg a sorozaton belül, így mindenképpen érdekes volt, hogy a kaland teljesítéséhez három különböző választható küldetés van, és ráadásnak itt nem A-ból B-be kellett eljutni, mint előtte, hanem A-ból B-be, aztán vissza A-ba. Ez érdekessé tette.
Egyes harcoknál szerintem félre van fordítva, de ez még kiküszöbölhető. Viszont a befejezés nem volt akkora szám, mint amire számítottam, de ettől függetlenül élvezetes eljutni a végéig.
"Mióta csak élsz, azt hallod, hogy ez a vidék undorító élőlényekkel benépesített, szörnyű hely. De az a hír járja, hogy a mocsár igazi veszélye nem az itt élő teremtményekben rejlik, s nem is a varázslókban vagy az ösvényeken kísértő gonosz szellemekben keresendő. Nem; az ok, amiért a Skorpiók Mocsarából csak oly kevesen tértek vissza, egészen más. A mocsarat számtalan kanyargós ösvény szeli át. Eddig még senkinek sem sikerült megrajzolnia az utak térképét, vagy elmesélnie a mocsárvilág életét." Talán TE leszel az...