
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó állapotú antikvár könyv
Központi raktár
90
hűségpont
Hogy működik az alku?
Henry Page még sohasem volt szerelmes... Reménytelen romantikusnak képzeli magát, de az általa vágyott szerelem, amely olyan, mint a lassított felvétel, szapora szívverést okoz,és sem enni, sem aludni nem hagy, eddig nem bukkant fel az életében, legalábbis még nem. Henry inkább a tanulásra koncentrál, hogy bekerüljön egy közepesen jó egyetemre,és minden vágya, hogy végre ő legyen az iskolai újság szerkesztője. Aztán a végzős évében, a harmadik kedden Grace Town besétál egy délutáni órájára, és a fiú azonnal tudja, hogy minden meg fog változni. Miután Grace-t és Henryt együtt felkérik az iskolai újság szerkesztésére, a fiú hamarosan azon kapja magát, hogy végzetesen beleszeretett a lányba. Nyilvánvaló, hogy Grace valamiképpen sérült, de úgy tűnik, Henry ettől csak szebbnek látja őt, és semmi mást nem akar, mint segíteni neki újra összerakni a széttörött darabokat. Ám aki azt gondolja, hogy ez egyátlagos szerelmi történet, az nagyon téved! „Krystal Sutherland remek bemutatkozó regénye egyaránt hat az észre és a szívre, és meggyőzően emlékezetet arra, milyen keserédes boldogságot jelent az első szerelem.” Amazon „John Green világa találkozik Rainbow Rowellével ebben az első szerelemről, összetört szívekről és az azokat ismét összeforrasztó erőkről szóló csodálatos történetben.” Barnes and Noble „A könyv sokkal mélyebbre merészkedik, mint egy átlagos gimis szerelmes történet. Szellemes szójátékokkal és Henry vonzó visszafogottságával megnyeri magának azokat, akik szerették Stephen Chbosky Egy különc srác feljegyzései és John Green Csillagainkban a hiba című regényét.” School Library Journal „A szerelmes történetet egyenlő részben vegyül reménnyel és baljós félelemmel. Érzelmileg magával ragadó és megrázó.” Kirkus Reviews „Sutherland lebilincselő és emlékezetes pillanatokkal tölti meg a történetet, és kifejezőn mutatja be a szerelem és a gyász bonyolultságát.” Publishers Weekly
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789632618562 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Dream válogatás |
| Kiadó: | Maxim Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 2017 |
| Kiadás helye: | Szeged |
| Nyomda: | Generál Nyomda |
| Borítótervezők: | Botos Tamás |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 287 oldal |
| Fordítók: | Őri Péter |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 21.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről