
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
A történelem maga, és az azt tükröző történettudomány is komplex. Különösen igaz ez a kora újkori magyar történelemre, amely az alapja és a gyökere számos jelenlegi folyamatnak, problémának is. E kötetben helyet kaptak a (kora újkori) történelem oktatásával és kutatásával kapcsolatos írások is: Mohácstól a tizenöt éves háborún át egészen az új kísérleti történelem tankönyvig vezetnek a szálak, amelyek szándékoltan csak részben elvarrtak.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9786155084287 |
|---|---|
| Kiadó: | Unicus Műhely |
| Kiadás éve: | 2016 |
| Súly: | |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Ajánló írásához kérjük, jelentkezzen be!