
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Központi raktár
Ungvári Tamás könyvtárából. A címlapon a szerző dedikálása Ungvári Tamás számára.
75
hűségpont
Hogy működik az alku?
Bitó László. A technopuccs dosszié. Politikai krimi. Budapest, 2007. Argumentum Kiadó (ny.) 126 + [2] p. Ungvári Tamás könyvtárából. Dedikált példány. "Dél-amerikai könyvbemutató körutamon, a partalóniai tévének adott interjúm estéjén felkeresett egy hölgy a szállodában. Amikor a recepció feltelefonált, határozottan azt válaszoltam, hogy csak reggel fogadhatom. Mégis, pár perccel később, halk kopogtatás után kellemes női hang kért bebocsátást. Méghozzá jó magyarsággal. Persze ajtót nyitottam. Kíváncsiságból: először csak pár ujjnyira. Arcát azonban nem láthattam: eltakarta a mélyen szemébe húzott, nagy karimájú kalap." "Na meg a résen becsúsztatott, vaskos mappa, melyet nem engedett el, így hát behívtam. Fiatalos tartású és mozgású, de ötvenesnek látszó, jól öltözött hölgy lépett a szobába. Alaposan körülnézett, mint aki meg akar győződni róla, hogy egyedül vagyunk. Közben az iménti jó magyarsága helyett a spanyolt és magyart idegesen keverve kért ocsánatot a zavarásért. Majd bemutatkozott: – Hilda vagyok, az ebben foglaltak – nyújtotta felém a mappát – szerzőjének nagynénje. Hellyel és borral kínáltam, de nem vettem át a megviseltnek látszó dossziét..." (részlet a könyvből) Fűzve.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789634464495 |
|---|---|
| Kiadó: | Argumentum Kiadó |
| Kiadás éve: | 2007 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Nyomda: | Argumentum Kiadó Nyomdaüzeme |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 126 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 18.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Akció, Kaland,krimi / Dedikált, Aláírt Könyvek |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.