
(3 vélemény)
Állapot
Készleten
Közepes
Partner
Borító belső oldala és a lapélei foltosak. Helyenként ceruzás aláhúzások vannak a könyvben.
Állapot fotók



Ezt a könyvet külső partnertől szerezzük be Önnek, a szállítási idő hosszabb lehet, kérjük megrendeléskor ezt vegye figyelembe.
Várható szállítási idő: 4-7 nap
80
hűségpont
Hogy működik az alku?
"A növényekkel gyógyítás, a fitoterápia, az emberiség történetének legősibb idejéből ered, s az évezredek folyamán felgyűlt értékes tapasztalatok ma is felhasználhatók. Az utóbbi évtizedekben a kutatás és a gyógynövények klinikai alkalmazása nagy lendületet vett, sok új eredményt hozott, illetve ellenőrizte a régi tapasztalatokat. Könyvemben a régi igazolt eszközöket éppúgy ismertetem, mint az új kutatási eredményeket."
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9630935112 |
|---|---|
| Sorozatcím: | Nefelejcs könyvek |
| Kiadó: | Kossuth Kiadó |
| Kiadás éve: | 1991 |
| Kiadás helye: | Budapest |
| Kiadás sorszáma: | 3. |
| Nyomda: | Alföldi Nyomda |
| Borítótervezők: | Kun Gábor |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 111 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 11.00 cm, Magasság: 18.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Természetgyógyászat / Természettudomány / Mezőgazdaság / Fűszer-,gyógynövények / Hobbi / Egészség, Életmód |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Remek könyv,nagyon hasznos.
A könyv orvos szerzője több mint három évtizede foglalkozik a természetes gyógymódok kutatásával és gyakorlati alkalmazásával. Ma, mikor mélyen a köztudatba ivódott, hogy a betegségeket csak bonyolult szerekkel, műszeres beavatkozásokkal, technikai eszközökkel lehet gyógyítani, mondhatjuk, missziót teljesít azzal, hogy hatásos és veszélytelen öngyógyító, illetve betegségmegelőző módszerekkel ismerteti meg olvasóit. E kötetben elsősorban az emberiség történetének legősibb idejéből eredő, évezredes tapasztalatokban gazdag fitoterápiáról, azaz növényekkel gyógyításról szól. Felidézi kialakulásának néhány állomását, megtanít arra, miként gyűjtsük, tároljuk és használjuk fel a gyógynövényeket, hogyan készítsük és fogyasszuk a gyógyteákat. Ezután - számtalan keverék receptjét és pontos alkalmazási utasítását is megadja.