
(2 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 810 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
| ISBN: | 9789636890865 |
|---|---|
| Kiadó: | Gabo Könyvkiadó |
| Kiadás éve: | 2010 |
| Nyomda: | Borsodi Nyomda Kft. |
| Borítótervezők: | Malum Stúdió |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 419 |
| Fordítók: | Fencsik Flóra |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Akció, Kaland,krimi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Mindig nagy hatással vannak rám a könyvei, folyamatosan azon gondolkodik az ember, hogy mi lehet a megoldás, majd az, hogy ki is tette. Lebilincselő és félelmetes. Robin Cook az orvosi krimik Agatha Christi-je a szememben. Mindig meg tud lepni a maga csavaros és szórakoztató módján.
Jó pár Robin Cook könyvet olvastam már, és bár nem ez volt a legizgalmasabb, de ez volt az első, amihez sikerült méltó, nem elkapkodott és teljesen lezárt befejezést írni. Nem tudom, hogy csak én fogtam ki eddig ilyen (9db?!) könyveit, (amiben a végkifejletet beleszorítja 2-3 oldalba, majd vége a könyvnek és csak ülsz, nézel magad elé, hogy ez mi a fene volt? Hol a lezárás??), vagy nagy részt ez jellemző a íróra. Mindenesetre már felkészültem most is hasonlóan idegesítő élményre, erre tök jó befejezést kapott a könyv. Maga a cselekmény nem volt különösebben izgalmas, inkább csak történtek az események. Tegyük hozzá, azért számomra teljesen nem derült ki, hogy mi állt a gyilkosságok mögött, illetve én végig más személyre tippeltem, mint aki valójában elkövette őket. Cassit sokszor nagyon sajnáltam, főleg a betegsége miatt. Nagyon nem lehetett neki egyszerű, és akkor még van egy férje akit nem is érdekel semmi. Szegény bárhogy akart is segíteni, valahogy mindig rosszul jött ki belőle. Összességében tetszett, aki szereti az író könyveit annak mindenképpen ajánlom.