
(1 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 6 210 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
A három ifjú űrkalandor, Lars, Don és Ariel történetei újra megjelennek! A három kötetes sorozatban minden könyv két-két teljes, önállóan is élvezhető regényt kínál az olvasónak. Ötödik regény: Állatkert a Kozmoszban Nagy fülű elefánt, színes arapapagáj, szürke farkas, fehér kecske, óriáskígyó, színes halak, teknősök - talán Noé bárkáján utaztak így együtt, mint most a Kolumbusz űrhajón. Brem kapitány és legénysége fél tucat űrhajóspalántával együtt száguld egyenesen a Mars felé, ahol is - ki hinné - még a 24. század végén sincs állatkert, és nagyon várják a Földről érkező állatokat. A gondozók, fiúk és lányok, hamarosan barátságot kötnek az állatokkal. Gondtalanul múlik az idő egészen addig, amíg Rómeó és Júlia kis híján a vesztüket okozza. A két híres név viselője két tanulékony mosómedve, akik előtt nincs semmiféle akadály. Olyan űrkalandok várnak a gyerekekre, amilyenekről mindig is álmodtak. Melyiküknek lesz bátorsága kilépni a világűrbe, hogy megmentse a kapitány életét? Az izgalmas regény végén mindenre választ kapunk, még arra is, hogy milyen sors vár egy potyautasra. Hatodik regény: A legnagyobb kaland A régtől ismert "űrgyerekek" most először megjelenő, hatodik (és még nem merjük állítani, hogy az utolsó…) kalandja a Földön, az űrben és a Holdon játszódik. Filmforgatás közben emberrablók hurcolják el az űrbe a két főszereplőt. Jól ismert hőseink: Keiko és Lars, Dolli és Don, Kata és Ariel persze habozás nélkül elkötnek egy másik űrhajót, és a gazfickók nyomába erednek, hogy aztán az űrben és a Holdon számos mulatságos, különös vagy éppen életveszélyes kalandot éljenek át.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789638812971 |
|---|---|
| Kiadó: | Tuan Kiadó |
| Kiadás éve: | 2009 |
| Borítótervezők: | Tikos Péter |
| Kötés típusa: | kemény papírkötés |
| Terjedelem: | 397 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 13.50 cm, Magasság: 20.50 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Regények / Irodalom / Szépirodalom / Szórakoztató Irodalom / Fantasy, Sci-fi |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről
Nemere egyik legjobb ifjúsági sorozatának, a három űrben született fiúnak, Larnak, Donnak és Arielnek történetéből az utolsó két rész. Mindegyik regénye önmagában is élvezetes, és önálló mű.