
(0 vélemény)
Jelenleg nem elérhető. Tájékoztató ár az utolsó ismert ár és az aktuálisan érvényes kedvezmény alapján: 1 800 Ft. Jegyezze elő, és elsőként értesítjük, ha újra rendelhető!
Az Amadeus kávéház novelláinak hangulata olyan, mint a világ: édesen keserű és keserűen édes. Két Orosháza jelenik meg a novellákban, mintegy időkapun át-átlépdelve olvashatjuk a mai szöveget és elmerenghetünk a régi Orosháza képein. A novellákban a szerző felidézi az Életet, amelyet megélt, azokat a kapcsokat, amelyek Orosházához, az egykoron tündérvarázsként jellemzett városhoz kötik.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789638878182 |
|---|---|
| Kiadó: | Magyar Téka Erkel Sándor Könyvesház |
| Kiadás éve: | 2011 |
| Kiadás helye: | Békéscsaba |
| Nyomda: | Yess-Press Bt. |
| Kötés típusa: | ragasztott papír |
| Terjedelem: | 177 |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 14.00 cm, Magasság: 20.00 cm |
| Súly: | |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Regény, Novella, Elbeszélés / Irodalom / Szépirodalom / Esszék, Tanulmányok, Publicisztika / Történelem / Helytörténet, Honismeret |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről