
(0 vélemény)
Jelenleg nincs elérhető antikvár példányunk ebből a könyvből.
Ha előjegyzi, azonnal értesítjük, amint újra kapható lesz.
Van eladó példánya? Nálunk egyszerűen értékesítheti online, akár egyetlen kötetet vagy teljes könyvgyűjteményt is felvásárolunk.
Nagyobb mennyiség esetén szakértő kollégánk díjmentesen házhoz megy.
Ancsaés Pancsa éppen fürdik, mikor minden elsötétül, és ráadásul anya is a fürdőszobán kívül reked. Ha valaha záródott már rád egy ajtó, vagy szuroksötét lett a lakás egy váratlan áramszünet miatt, akkor el tudod képzelni, hogy ez milyen érzés lehet. A hírre összeszaladnak még a szomszédok is. A nagy bajuszú Béla bácsi be akarja törni az ajtót, Nusi néni rendőrt hívna, Magdika a mentőket. De szerencsére az ikerlányokat sem kell félteni! Dés Mihály nevét a felnőtt olvasók már jól ismerik a Pesti barokk című regénye óta. Első mesekönyvében, mely az Ancsa és Pancsa-sorozat nyitódarabja, két teljesen egyforma, mégis teljesen különböző kislány izgalmas és vicces kalandjait követhetjük nyomon. Azüdítően új hangú kötetet Horváth-Molnár Panna rajzai illusztrálják.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9786155541841 |
|---|---|
| Kiadó: | KOLIBRI GYEREKKÖNYVEK KFT |
| Kiadás éve: | 2016 |
| Terjedelem: | 48 oldal |
| Súly: | |
| Kategória: | Irodalom / Szépirodalom / Gyermek- És Ifjúsági Irodalom / Mesék |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Ajánló írásához kérjük, jelentkezzen be!