
(0 vélemény)
Állapot
Készleten
Jó
Antikvár bolt
54
hűségpont
Hogy működik az alku?
Az olasz konyha legalább olyan változatos, mint Olaszország gyönyörű tájai. Nincs ez másképp az évszázadok óta népszerű aprósüteményekkel sem. A könyvben hagyományos olasz receptekkel találkozhatunk, melyek mindegyike egy-egy tájegység vagy ünnepkör jellegzetes és igen régóta kedvelt süteményét mutatja be. Az aprósütemények tea mellé, vendégváró falatokként kínálva, de még uzsonnára fogyasztva is kitűnő választásnak bizonyulnak. Ezekkel a nagyon könnyen elkészíthető, mégis ellenállhatatlan édes apróságokkal egyszerűen lehetetlen betelni.
Mutass kevesebbet
| ISBN: | 9789633574645 |
|---|---|
| Kiadó: | Alexandra Kiadó |
| Kiadás éve: | 2014 |
| Nyomda: | Kinizsi Nyomda |
| Kötés típusa: | tűzött |
| Terjedelem: | 48 oldal |
| Nyelv: | magyar |
| Méret: | Szélesség: 16.50 cm, Magasság: 24.00 cm |
| Súly: | 0.00 kg |
| Kategória: | Háztartástan / Konyhaművészet, Szakácsművészet |
Az Ön ajánlója
Alkupontjait és hűségpontjait csak belépett felhasználóként írjuk jóvá. Csak könyvajánló esetén írjuk jóvá a jutalmakat.
Írjon ajánlót a könyvről, hogy mások is kedvet kapjanak az elolvasásához. Kérjük ne a könyv állapotáról és a kiszolgálásról írjon véleményt.
Vélemények a könyvről