Aster

Aster - Bian, A. F., Lyn, F. - Régikönyvek
(0 vélemény)

A II. világháború vége felé London közelében becsapodó német rakéta fejében rejtélyes üzenetet találnak. Kémjelentések? A titkos írások legjobb szakértői sem tudják megfejteni. A háború véget ér, de a rejtélynek nincs megfejtése. Bihari Attila, fiatal magyar csillagász arra gyanakszik, hogy az üzenet távoli világokból érkezett. Az angol Titkos Szolgálat egyik tagja viszont presztízskérdésnek tekinti a titok megfejtését, ezért megkísérli az időközben Bihari birtokába került üzenet elrablását. Vajon kinek van igaza, kémjelentésekről vagy Földön túli élőlények üzenetéről indul ez az érdekes tudományos-fantasztikus regény, amelynek izgalmas cselekménye elviszi az olvasót a jövő századokba és távoli csillagvilágokba.

Sorozatcím:
Tudományos fantasztikus regény
Borító tervezők:
B. Solti Marianne
Magvető Kiadó
1971
Pécsi Szikra Nyomda
Nyomtatott példányszám:
24 darab
egészvászon kiadói borítóban
438 oldal
Szélesség: 13.00cm, Magasság: 18.50cm
0.40kg
Kategória:

Bian, A. F.

Bian, A. F.  további könyvei

Az Ön véleménye